Proponuję Ci szkolenia szyte na miarę dla Twojej organizacji.

Jeśli w pierwszej kolejności chcesz poznać mój warsztat, organizuję również szkolenia otwarte.

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu zarządzania zespołem, komunikacji, budowania zespołu, organizacji i zarządzania w czasie, asertywności i wiele innych z zakresu rozwijania umiejętności miękkich. Swoją ofertę kieruję również do działów HR z zakresu projektowania i prowadzenia assessment i development center.

Pracuję warsztatowo w oparciu o cykl Kolba. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji.

GOTOWE PROGRAMY SZKOLENIOWE

O czym to szkolenie?

  • Trochę o noworocznych postanowieniach, a przynajmniej w części nawiązanie do nich.
  • Jak przygotować się do zmiany?
  • Kiedy będzie ona możliwa?
  • Co, jak zmiana spadła na ciebie, jak grom z jasnego nieba?

Jednodniowy warsztat DROGA DO OSOBISTEJ ZMIANY pozwala wejść w głąb siebie i wyciągnąć to, co najlepsze, żeby zaprojektować własną zmianę.

O czym to szkolenie?

Motywowanie. Wydawać by się mogło, że na jego temat wiemy już wszystko. A tu nadal pracownicy odchodzą bądź nie angażują się w swoją pracę. Znane już jest zjawisko Quiet quitting. To tzw. ciche odchodzenie; pracownik nie poświęca się pracy z zaangażowaniem, wykonuje ją od – do i czym prędzej opuszcza miejsce pracy.

Podczas tego jednodniowego warsztatu uczestnicy doświadczą mechanizmu motywowania i przećwiczą ten aspekt zarządzania biorąc udział w grze szkoleniowej. Będą podejmować różne decyzje i działania, które w dalszej części szkolenia będą stanowiły tło do omówienia motywowania we współczesnych organizacjach.